Передрук робіт з помилками повністю оплачується замовником.
Виробник не несе відповідальності за інформацію надану замовником.

Плотерна порізка

 Плотерна порізка - це технологія точного відтворення векторного комп'ютерного зображення на матеріалах з підкладкою: самоклеючій вініловій плівці (відомий всім ORACAL).

Також виконуємо додаткові види робіт:
Вибірка зображення - видалення непотрібних фрагментів плівки із вирізаного зображення;
Нанесення на монтажну плівку - процес, який полегшує перенесення зображення на рекламне поле;
Нанесення зображення на поверхню - самий відповідальний процес, який полягає в перенесенні зображення з монтажної плівки на рекламне поле.

Плотерна порізка широко застосовується у виготовленні зовнішньої реклами та інших сферах оформлювальних робіт. Цей спосіб виготовлення аплікацій полягає у тому, що за допомогою спеціального устаткування (плотера) у плівці (чи іншому матеріалі) за допомогою тонкого леза прорізається зображення, що надсилається з комп'ютера. Після того, як усі лінії прорізано, залишається лише повибирати зайве і використовувати готову наклейку, або ж, якщо в аплікації багато тонких ліній чи отворів, наклеїти зверху монтажну плівку для перенесення вирізаного зображення на потрібну Вам поверхню.

Основною відмінністю створення рекламних чи декоративних зображень таким методом є те, що ми отримуємо рівномірні насичені кольори, за рахунок однорідності самої плівки, яку можна вибрати по каталогу, а також можливість використання фігур без фону, які можна клеїти на різні площини. Проте є і недолік - не можна передавати градієнтні переходи кольорів і створювати повноколірні зображення лише однією плівкою. За допомогою плотера ми створюємо аплікації, що складаються з плівок різного кольору.

Кольори оракалу для порізки.

 

 

 

Copyright (c) Vizart Kremenets 2021. All rights reserved.