Передрук робіт з помилками повністю оплачується замовником.
Виробник не несе відповідальності за інформацію надану замовником.

Друк поліграфії

Візитка - це поліграфічна продукція, яка є носієм контактної інформації про людину або організацію. Візитна картка включає такі дані: ім'я власника, або назва компанії (звичайно з логотипом), контактну інформацію (адреса, номер телефону, адресу електронної пошти). Найчастіше візитки виготовляються з крейдяного паперу щільністю 350 гр/м3, або з дизайнерського паперу (картону). Стандартний розмір візитки 50 мм × 90 мм. а євро формат 55 мм × 85 мм.

 

Флаєр - яскраво оформлена рекламна листівка, що звичайно повідомляє про проведення рекламної акції або якого-небудь заходу. Ресторани, нічні клуби, оператори стільникового зв’язку, магазини електроніки та побутової техніки, салони краси застосовують цей відмінний маркетинговий інструмент для просування своїх товарів і послуг. Флаєр незамінний при проведенні швидкоплинних рекламних кампаній. Формат: 99х210 мм. Папір: 130гр/м.кв.

 

 

Буклет – це надрукований аркуш паперу чи картону, що має один, два або більше згинів (фальців). Завдяки невеликій вартості й високій інформативності буклет може стати для Вас найбільш ефективним видом рекламної поліграфії. У формі буклетів Ви можете видати короткий путівник, рекламний проспект, програму концерту, карту міста для туристів тощо.
Рекламні буклети Ви зможете використати в своїй рекламній компанії, яку будете проводити в офісах, на вулицях, виставках і презентаціях. Формат: 210х297 мм (298х420 мм). Папір: 130м.кв.

 

Афіша – рекламне або довідкове листове видання, що оповіщає про який-небудь культурний захід. На афішах, як правило, широко рекламуються всілякі шоу, концерти, театральні і музичні прем’єри, спортивні заходи, презентації, виставки, спецпроекти і тому подібне Афіші – дуже зручний і масовий рекламний носій для проведення, як короткострокових рекламних акцій, так і триваліших рекламних кампаній. Афіші розклеюють на спеціальних щитах, розташованих в найбільш людних  місцях. Афіша — одностороннє рекламне листове видання із сповіщенням про майбутній публічний захід: спектаклях, фільмах, виставках і так далі. Формат: А4: 210х297 мм; А3: 297х420 мм; А2: 420х594 мм.

Брошура — це вид друкованої продукції, який є невеликою книгою до сорока восьми сторінок за обсягом, найчастіше без твердого палітурки. Спосіб брошурування брошур — скріпки,нитка для брошування. Якщо відійти від поліграфії, то книг буває безліч: довідники, художня література, комікси, підручники тощо. Відповідно, їх цілі різні: навчальна, розважальна, аксіологічна, наочно — демонстративна. Брошури ж зазвичай служать для надання інформації рекламного або навчального характеру . Місце книги в житті людини неоціненно . Брошура ж знає своє місце і може скласти конкуренцію хіба що глянцевому журналу.

 

Copyright (c) Vizart Kremenets 2021. All rights reserved.