Передрук робіт з помилками повністю оплачується замовником.
Виробник не несе відповідальності за інформацію надану замовником.

Друк постерів

Найдешевший друк на папері BlueBack (блюбек).

Папір BlueBack (блюбек) – папір для повнокольорового широкоформатного друку, що не просвічується, яка використовується для зовнішньої реклами, зокрема, для друку білбордів.
Папір BlueBack (блюбек) має одну сторону блакитного кольору, завдяки цьому, лицеве зображення захищається від просвіту, що зручно для монтажу.
Папір BlueBack (блюбек) стійкий до коливань температури і вологості, впливу ультрафіолету, води і вітру, а довговічність зображення досягається завдяки чорнила на основі сольвентних барвників.
Застосовується папір блюбек для розміщення на щитових конструкціях з періодом розміщення до 3-х місяців.

Папір для друку постерний. Використовується для сітілайтів, плакатів, тощо. При підвищених вимогах до якості зображення, особливо при наявності дрібних шрифтів друк виконують на екосольвентному принтері.

Сітілайти – це рекламна конструкція, призначена для зовнішнього і для внутрішнього використання.

Односторонні сітілайти можуть кріпитися до будь-якої опори, що витримує вагу конструкції.

Двосторонні сітілайти робляться на опорі і можуть встановлюватися і переміщатися куди завгодно.

Стандартні сітілайти мають розмір 1,2х1,8 м і комплектуються двостороннім зображенням з підсвічуванням зсередини, що дозволяє їх бачити добре в темний час доби.

Сітілайти – це реклама, що відображає вашу індивідуальність, ваш імідж. Як правило, сітілайти використовують біля торгових центрів для реклами, а також для акцій, лотерей, розіграшів. Для сітілайтів використовують напівпрозору папір, який пропускає світло і привертає увагу до себе в темний час доби. Друк на папері City-light (сітілайт) використовується для оформлення таких різновидів рекламних площин як лайтбокси, скролери, беклайти і пілони.

Copyright (c) Vizart Kremenets 2021. All rights reserved.