Передрук робіт з помилками повністю оплачується замовником.
Виробник не несе відповідальності за інформацію надану замовником.

Друк на самоклейці

Широкоформатний друк на плівці (друк на самоклейці) знайшов застосування у виробництві засобів зовнішньої реклами, виготовленні лицьових поверхонь для світлових коробів, в рекламно-інформаційному оформленні інтер'єрів, оформлення вітрин і вікон офісних та торгових приміщень, в рекламі на транспорті і багатьох інших сферах.

Друк на самоклейках став основою для виробництва вивісок, табличок, постерів, плакатів, стікерів, наклейок, штендерів, піктограм та багато чого іншого.Можливість застосування друку на плівці стала запорукою успішного розвитку як інтер'єрної так і зовнішньої реклами, друк на плівці дає можливість реалізувати будь-які навіть найсміливіші задумки дизайнерів.

Ми здійснюємо друк на оракалі двома способами:

Сольвентний друк - використовується такий друк для наклеювання зовні, оскільки такий друк стійкий від зовнішнього впливу навколишнього середовища (дощ, сніг, мороз, сонце). Якість такого друку відповідає рівню зовнішнього використання, коли прохожі дивляться на зображення на відстані не більш ніж 1-2 м. 

Екосольвентний друк - використовується здебільшого в приміщенні, оскільки не має різького запаху чорнил та матеріалу - оракалу. Якість зображення екосольвентного друку краща за сольвентний друк і менше видно зернистість зображення. При екосольвентному друці можна покращити зображення до фотоякості. У такому випадку вартість друку збільшиться за рахунок збільшення кількості проходження голівки принтера. Фотоякість друку на плівці замовляється у випадках, коли на плівці потрібно зобразити таблиці або надзвичайно малий шрифт тексту.

Самоклеюча плівка — це матеріал, який має велику кількість переваг:
- широка сфера застосування  – виготовлення зовнішньої реклами, реклами на транспорті, оформлення рекламних конструкцій, вітрин, вивісок.
- широкий асортимент плівок
- стійкі до погодних умов — дощу, снігу, високих температур — тому підходять для використання у зовнішній рекламі
- висока якість друку та насиченість  передачі кольорів при друці на плівках.

Copyright (c) Vizart Kremenets 2021. All rights reserved.