Передрук робіт з помилками повністю оплачується замовником.
Виробник не несе відповідальності за інформацію надану замовником.

Друк банерів

  Банер - це універсальний міцний недорогий вініловий матеріал, ідеально підходить для виготовлення рекламних матеріалів, як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання, може бути виготовлений довільних розмірів.

Ми друкуємо на банері:
- литому (міцний матеріал, розрахований до довготривале зовнішнє використання)
- ламінованому (економічний матеріал, розрахований на внутрішнє або короткострокове зовнішнє використання) 

Ламінований банер використовується зазвичай при розміщенні реклами всередині приміщень і невеликій площі зображення до 10 м.кв. Його переваги: менша вартість, більш яскраві глянцеві кольори (хоча буває і матовий ламінований банер). Недоліки: глянцева поверхня блікує на сонці. Потрібно акуратно проводити монтаж, щоб не зробити заломів (на глянцевій поверхні їх буде видно). Не витримує значного вітрового навантаження, доволі легко рветься. При обрізці утворюються торочки, а обрізаний край злегка підкручується.

Литий банер використовують при друці середнього розміру рекламних площин наприклад для розміщення на біг-бордах. На ньому зображення матове, це дозволяє уникнути бліків від сонця. При монтажі на нерівні поверхні матова поверхня візуально приховає всі недоліки монтажу. Його переваги: витримує більші вітрові навантаження, міцний, має великий термін служби. Недоліки: порівняно з ламінованим дещо вища вартість, доволі суттєва вага, орієнтовно 0,5 кг на м.кв.

За допомогою друку на банері виготовляються розтяжки, транспаранти, виставкові стенди, стенди для оформлення вітрин чи приміщень та інше

Copyright (c) Vizart Kremenets 2021. All rights reserved.